Metapic Sweden to szybko rozwijający się startup marketingowy. Stworzyliśmy narzędzie do prowadzenia efektywnych kampanii z influencerami, umożliwiające planowanie, monitorowanie i optymalizację działań. Naszymi klientami są znane marki i sklepy online. Praca przy projekcie Metapic jest dynamiczna, pełna wyzwań i dobrej energii. Aktualnie do naszego zespołu w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Sales Specialist, aby razem z nami kreowała przyszłość marketingu cyfrowego.

Niedawne przejęcie przez Tradedoubler pomaga nam w rozwoju biznesu jednocześnie w kilku krajach w Europie. Tradedoubler jest międzynarodową firmą marketingu internetowego, jedną z wiodących firm performance marketingu w Europie i liderem w Polsce.

Influencer Marketing Sales Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania i obowiązki:

  • Analiza rynku marketingu cyfrowego i śledzenie trendów
  • Śledzenie rozwoju platform social media w kontekście influencer marketingu
  • Docieranie do nowych klientów, rozpoznawanie ich potrzeb i oferowanie rozwiązań
  • Pozyskiwanie nowych kampanii do Metapic
  • Utrzymywanie relacji i wsparcie obecnych Klientów
  • Współtworzenie platformy Metapic w międzynarodowym zespole
  • Współpraca z lokalnym zespołem Metapic w celu realizacji planów budżetowych i sprzedażowych

Poszukujemy osoby, która:

  • Lubi wyzwania i ma głowę pełną pomysłów
  • Spotkania i rozmowy z ludźmi dają jej energię do działania
  • Korzysta z social media i zna specyfikę poszczególnych platform
  • Ma kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży marketingu cyfrowego
  • Swobodnie posługuje się językiem angielskim, gdyż codziennie prowadzimy rozmowy z członkami Metapic z innych krajów oraz klientami zagranicznymi
  • Ukończyła studia wyższe
  • Potrafi przygotowywać angażujacą prezentację, wie co to Slide Master

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku reklamy on-line w Polsce
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój na ścieżce kariery i inne benefity
  • Dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na rozwój projektu
  • Przyjazną rozwojowi zawodowemu atmosferę, zgrany i wspierający zespół

Jak aplikować?

Jeśli praca przy projekcie Metapic stanowi dla Ciebie wyzwanie, które chętnie podejmiesz, śmiało aplikuj. Wyślij do nas swoje CV na adres: monika@metapic.com, uwzględniając linki do profili social media- nie będziemy oceniać statystyk, a chcemy wiedzieć kim jesteś.